Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Van Plus Winter 225/75 R16 118R

Sebring Formula Van Plus Winter 225/75 R16 118R
Sebring

Sebring Formula Van Plus Winter225/75 R16 118R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528705170653
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  208,6 €

Цена по парче

208,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €