Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Van Plus Winter 225/65 R16 112R

Sebring Formula Van Plus Winter 225/65 R16 112R
Sebring

Sebring Formula Van Plus Winter225/65 R16 112R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528704100736
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  181,4 €

Цена по парче

181,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот