Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Van Plus Winter 215/70 R15 109R

Sebring Formula Van Plus Winter 215/70 R15 109R
Sebring

Sebring Formula Van Plus Winter215/70 R15 109R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528704481002
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  168,1 €

Цена по парче

168,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот