Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Van Plus Winter 195/65 R16 104R

Sebring Formula Van Plus Winter 195/65 R16 104R
Sebring

Sebring Formula Van Plus Winter195/65 R16 104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528709498685
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  156,6 €

Цена по парче

156,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот