Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Van Plus 215/65 R16 100R

Sebring Formula Van Plus 215/65 R16 100R
Sebring

Sebring Formula Van Plus215/65 R16 100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528701119885
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  173,7 €

Цена по парче

173,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот