Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 195/65 R15 95T

Sebring Formula Snow+601 195/65 R15 95T
Sebring

Sebring Formula Snow+601195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701982199
ЕУ Етикета:
E
E
69 dB

Највисока цена:  117 €

Цена по парче

117 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот