Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 185/60 R14 82T

Sebring Formula Snow+601 185/60 R14 82T
Sebring

Sebring Formula Snow+601185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702377451
ЕУ Етикета:
E
D
68 dB

Највисока цена:  92,9 €

Цена по парче

92,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот