Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 175/80 R14 88T

Sebring Formula Snow+601 175/80 R14 88T
Sebring

Sebring Formula Snow+601175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702590799
ЕУ Етикета:
D
D
68 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот