Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 175/70 R14 84T

Sebring Formula Snow+601 175/70 R14 84T
Sebring

Sebring Formula Snow+601175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705692605
ЕУ Етикета:
E
D
68 dB

Највисока цена:  89,2 €

Цена по парче

89,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот