Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 175/70 R13 82T

Sebring Formula Snow+601 175/70 R13 82T
Sebring

Sebring Formula Snow+601175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702614501
ЕУ Етикета:
E
D
68 dB

Највисока цена:  81,2 €

Цена по парче

81,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот