Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 155/80 R13 79Q

Sebring Formula Snow+601 155/80 R13 79Q
Sebring

Sebring Formula Snow+601155/80 R13 79Q

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528704494712
ЕУ Етикета:
E
D
68 dB

Највисока цена:  79,4 €

Цена по парче

79,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот