Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula Snow+601 155/70 R13 75T

Sebring Formula Snow+601 155/70 R13 75T
Sebring

Sebring Formula Snow+601155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700446029
ЕУ Етикета:
E
D
68 dB

Највисока цена:  78,2 €

Цена по парче

78,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот