Споредете до 4 продукти:

Sebring Formula 4x4 Road +701 255/45 R20 101W

Sebring Formula 4x4 Road +701 255/45 R20 101W
Sebring

Sebring Formula 4x4 Road +701255/45 R20 101W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528707876225
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  49,95 €

Цена по парче

199,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот