Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 225/70 R15 112S

Sebring Cargospeed EVO 225/70 R15 112S
Sebring

Sebring Cargospeed EVO225/70 R15 112S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528709429986
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  160,3 €

Цена по парче

160,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €