Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 225/70 R15 112R

Sebring Cargospeed EVO 225/70 R15 112R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO225/70 R15 112R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528704345687
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  166,9 €

Цена по парче

166,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот