Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 215/70 R15 109S

Sebring Cargospeed EVO 215/70 R15 109S
Sebring

Sebring Cargospeed EVO215/70 R15 109S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528704405916
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,25 €

Назад кон врвот