Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 215/65 R15 104T

Sebring Cargospeed EVO 215/65 R15 104T
Sebring

Sebring Cargospeed EVO215/65 R15 104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528707437556
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  156,4 €

Цена по парче

156,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €