Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 205/75 R16 110R

Sebring Cargospeed EVO 205/75 R16 110R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO205/75 R16 110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528708999145
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  155,9 €

Цена по парче

155,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,25 €

Назад кон врвот