Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 195 R14 106R

Sebring Cargospeed EVO 195 R14 106R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO195 R14 106R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528706632723
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  138,9 €

Цена по парче

138,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,25 €

Назад кон врвот