Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 195/75 R16 107/105R

Sebring Cargospeed EVO 195/75 R16 107/105R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528709471756
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  150,8 €

Цена по парче

150,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,25 €

Назад кон врвот