Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 195/70 R15 104R

Sebring Cargospeed EVO 195/70 R15 104R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO195/70 R15 104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528707856999
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  147,2 €

Цена по парче

147,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €