Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 195/70 R15 104/102S

Sebring Cargospeed EVO 195/70 R15 104/102S
Sebring

Sebring Cargospeed EVO195/70 R15 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528708536647
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  146 €

Цена по парче

146 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот