Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 195/65 R16 104/102T

Sebring Cargospeed EVO 195/65 R16 104/102T
Sebring

Sebring Cargospeed EVO195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708298897
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  151,9 €

Цена по парче

151,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот