Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 185/80 R14 102/100R

Sebring Cargospeed EVO 185/80 R14 102/100R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO185/80 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528702676394
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  135,2 €

Цена по парче

135,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот