Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 185/75 R16 104/102R

Sebring Cargospeed EVO 185/75 R16 104/102R
Sebring

Sebring Cargospeed EVO185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528706106743
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  147,7 €

Цена по парче

147,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот