Споредете до 4 продукти:

Sebring Cargospeed EVO 175/65 R14 90T

Sebring Cargospeed EVO 175/65 R14 90T
Sebring

Sebring Cargospeed EVO175/65 R14 90T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702781555
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  121,4 €

Цена по парче

121,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот