Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season SUV 235/55 R19 105V

Sebring All Season SUV 235/55 R19 105V
Sebring

Sebring All Season SUV235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701128924
ЕУ Етикета:
C
D
68 dB

Највисока цена:  206,6 €

Цена по парче

206,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот