Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season SUV 235/55 R17 103V

Sebring All Season SUV 235/55 R17 103V
Sebring

Sebring All Season SUV235/55 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706289408
ЕУ Етикета:
C
D
68 dB

Највисока цена:  201,7 €

Цена по парче

201,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот