Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season SUV 225/65 R17 106V

Sebring All Season SUV 225/65 R17 106V
Sebring

Sebring All Season SUV225/65 R17 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700518276
ЕУ Етикета:
C
D
68 dB

Највисока цена:  182,6 €

Цена по парче

182,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот