Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season SUV 215/65 R16 102V

Sebring All Season SUV 215/65 R16 102V
Sebring

Sebring All Season SUV215/65 R16 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702439586
ЕУ Етикета:
C
D
68 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот