Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season Light Truck 235/65 R16 115/113R

Sebring All Season Light Truck 235/65 R16 115/113R
Sebring

Sebring All Season Light Truck235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528706580369
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  216,5 €

Цена по парче

216,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот