Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 235/55 R17 103Y

Sebring All Season 235/55 R17 103Y
Sebring

Sebring All Season235/55 R17 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703812944
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  158,4 €

Цена по парче

158,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот