Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 225/50 R17 98V

Sebring All Season 225/50 R17 98V
Sebring

Sebring All Season225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702624524
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  124,6 €

Цена по парче

124,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот