Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 225/45 R18 95Y

Sebring All Season 225/45 R18 95Y
Sebring

Sebring All Season225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703127253
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот