Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 225/45 R17 94W

Sebring All Season 225/45 R17 94W
Sebring

Sebring All Season225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528705720384
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  119,8 €

Цена по парче

119,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот