Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 215/55 R16 97V

Sebring All Season 215/55 R16 97V
Sebring

Sebring All Season215/55 R16 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703885894
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  121,3 €

Цена по парче

121,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот