Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 215/50 R17 95W

Sebring All Season 215/50 R17 95W
Sebring

Sebring All Season215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704250103
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  130,9 €

Цена по парче

130,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот