Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 205/65 R16 99H

Sebring All Season 205/65 R16 99H
Sebring

Sebring All Season205/65 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528707517036
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  122,4 €

Цена по парче

122,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот