Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 205/60 R16 96V

Sebring All Season 205/60 R16 96V
Sebring

Sebring All Season205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701396187
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  118,3 €

Цена по парче

118,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот