Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 205/55 R16 91H

Sebring All Season 205/55 R16 91H
Sebring

Sebring All Season205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708121010
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот