Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 205/50 R17 93W

Sebring All Season 205/50 R17 93W
Sebring

Sebring All Season205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528705712433
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  121,8 €

Цена по парче

121,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот