Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 195/60 R15 92V

Sebring All Season 195/60 R15 92V
Sebring

Sebring All Season195/60 R15 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707018755
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  104,2 €

Цена по парче

104,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот