Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 185/60 R15 88V

Sebring All Season 185/60 R15 88V
Sebring

Sebring All Season185/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709289832
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  92 €

Цена по парче

92 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот