Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 185/55 R15 86H

Sebring All Season 185/55 R15 86H
Sebring

Sebring All Season185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702467121
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  101,1 €

Цена по парче

101,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот