Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 175/65 R15 81H

Sebring All Season 175/65 R15 81H
Sebring

Sebring All Season175/65 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700982503
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  89,5 €

Цена по парче

89,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот