Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 175/65 R14 86H

Sebring All Season 175/65 R14 86H
Sebring

Sebring All Season175/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703715139
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  83,3 €

Цена по парче

83,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот