Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 165/70 R14 85T

Sebring All Season 165/70 R14 85T
Sebring

Sebring All Season165/70 R14 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528703730019
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  85,3 €

Цена по парче

85,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот