Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 165/65 R15 81T

Sebring All Season 165/65 R15 81T
Sebring

Sebring All Season165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705280093
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  98,9 €

Цена по парче

98,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот