Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 155/80 R13 79T

Sebring All Season 155/80 R13 79T
Sebring

Sebring All Season155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528705269951
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот