Споредете до 4 продукти:

Sebring All Season 155/65 R14 75T

Sebring All Season 155/65 R14 75T
Sebring

Sebring All Season155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sebring
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528703109600
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  81,2 €

Цена по парче

81,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот